Projekt

Trening innowatora – rozbudzanie i wzmacnianie wśród młodzieży postaw przedsiębiorczych

Uczestnicy o zajęciach w ramach Treningu Innowatora

Czy wiesz, że przedsiębiorczość można trenować? Nasze zajęcia w ramach Projektu Trening Innowatora to nie tylko teoria, ale i praktyka. Uczestnicy zdobywają umiejętności niezbędne do tworzenia własnych projektów i startupów.A co o naszych zajęciach sądzą uczestnicy? Posłuchajcie...

Greendealowe osiedla marzeń

Kolejne zajęcia w ramach projektu Trening Innowatora, podczas których uczestnicy rozwijali swoją kreatywność poprzez tworzenie niezwykłej galerii! Na zajęciach rozpoczęliśmy od podstaw – łuków i okręgów, które stały się inspiracją do dalszych prac. Następnie, wszyscy wzięli udział w kreatywnym malowaniu, gdzie każdy mógł wyrazić swoje unikalne pomysły i wizje. Kiedy dzieła były gotowe, przyszedł czas na ekspozycję – uczestnicy mieli okazję zaprezentować swoje prace, a także nazwać je w języku angielskim, co dodatkowo wzbogaciło ich umiejętności językowe.

Kapelusze de Bono i kreatywne klocki

Młodzież to przyszłość! W ramach projektu Trening Innowatora uczymy młodych ludzi, jak rozwijać swoje pomysły i zamieniać je w realne działania biznesowe. Przekazujemy wiedzę i narzędzia, które pomogą im osiągnąć sukces! W przekazywaniu wiedzy i kształtowaniu praktycznych umiejętności pomagały kapelusze de Bono i kreatywne klocki.

Budujemy mosty

Zaplanowaliśmy - zrealizowaliśmy - udokumentowaliśmy

Projekt "Trening Innowatora" to inicjatywa skierowana do młodzieży, której celem jest rozwijanie i wzmacnianie postaw przedsiębiorczych. Dzięki wsparciu Fundacji Empiria i Wiedza w ramach programu „Kierunek Sukces” – II Edycja, młodzi uczestnicy mają okazję zdobywać wiedzę oraz umiejętności niezbędne do realizacji swoich innowacyjnych pomysłów i projektów. Nasze zajęcia łączą teorię z praktyką, oferując uczestnikom niepowtarzalną szansę na rozwój osobisty i zawodowy. Na dzisiejszych zajęciach uczestnicy w części praktycznej wdrażali zdobyte wiadomości na temat pracy zespołowej. Zadaniem poszczególnych zespołów byłostworzenie nart z wykorzystaniem różnorodnych materiałów, np. z kartonów, sznurków itp., a następnie udział w wyścigach na wykonanych nartach. Każdy zespół miał dodatkowe zadanie w postaci przygotowania atrakcyjnego posta pod hasłem: "Zaplanowaliśmy - zrealizowaliśmy-udokumentowaliśmy". Posty zostały ocenione, a najciekawsze opublikowane na Facebooku Fundacji. Co jeszcze wydarzyło się tego dnia? Zapraszamy do galerii.

Fundacja Rozwoju Efektywnej Edukacji FREE

ul. Kosynierów Gdyńskich 108