Kierunek Sukces na starcie!

Pierwsze zajęcia już za nami! I wiecie co? Było epicko! Uczestnicy dowiedzieli się, jakie mają profile interpersonalne – super ważne, kiedy chcecie pracować w zespole. Utworzyli #ZespołySukcesu, które są gotowe pokonać każde wyzwanie. Nie zabrakło też treningów uważności i precyzji komunikacji – tak, aby każde słowo miało moc! A to dopiero początek! Projekt "Trening innowatora - rozbudzanie i wzmacnianie wśród młodzieży postaw przedsiębiorczych jest wspierany przez Fundację Empiria i Wiedza w ramach programu „Kierunek Sukces” – II Edycja.

Trening innowatora – rozbudzanie i wzmacnianie wśród młodzieży postaw przedsiębiorczych. Projekt dofinansowany przez Fundację Empiria i Wiedza w programie „Kierunek Sukces” – II Edycja

Zapraszamy wszystkich młodych innowatorów do wzięcia udziału w tej ekscytującej podróży od pomysłu do sukcesu. Dołącz do nas i odkryj, jak Twoje pasje i kreatywność mogą przyczynić się do Twojego własnego sukcesu i społeczeństwa. "Trening Innowatora - rozbudzanie i wzmacnianie wśród młodzieży postaw przedsiębiorczych" to przełomowy program edukacyjny zaprojektowany z myślą o młodzieży. Realizowany dzięki wsparciu Fundacji Empiria i Wiedza. Naszym celem jest rozbudzenie i wzmacnianie postaw przedsiębiorczych, a także rozwijanie kompetencji ekonomicznych, kreatywnego myślenia i twórczej kreatywności. Wspieramy młodych ludzi w generowaniu innowacyjnych pomysłów, zachęcamy do interdyscyplinarnych działań i wyposażamy w narzędzia niezbędne do ich praktycznej realizacji, takie jak tworzenie biznesplanów.